Masz do nas pytanie? Zadzwoń
tel. 726 222 986, mail: sklep@rytex.com.pl

Płaszczowe

Jako Rytex przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór wysokiej jakości tkanin płaszczowych, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle modowym i tekstylnym. Materiały płaszczowe doskonale sprawdzają się przy produkcji płaszczy oraz innych typów narzut wierzchnich. Cechują się podwyższoną gramaturą, elegancją oraz uniwersalnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania tkanin dla siebie. 

Czym charakteryzują się nasze tkaniny płaszczowe?

Tkaniny na płaszcze posiadają określoną charakterystykę. To nie tylko podwyższona gramatura. Często posiadają dedykowane rozwiązania, które uodporniają materiał na działanie warunków atmosferycznych. Wciąż pozostają jednak miłe w dotyku i gwarantują przewiewność. Dzięki temu wentylacja ciała użytkownika pozostaje na najwyższym poziomie. Tkaniny płaszczowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez producentów odzieży, profesjonalne szwalnie, jak i służby mundurowe. Ich uniwersalność pozwala na produkcję wielu typów ubrań. Atutem tkanin Rytex jest ich najwyższa jakość, wyjątkowa elegancja i prestiż. Doskonale sprawdzą się jako podstawa prestiżowych ubrań dla wymagających klientów. 

Szeroki wybór kolorów

W ofercie posiadamy materiały na płaszcze w bogatej kolorystyce. To nie tylko najpopularniejsze odcienie, w jakich powstają ubrania na co dzień, ale również rzadziej spotykane barwy. Dzięki temu każdy z klientów dobierze materiał do swoich potrzeb nie tylko pod względem kolorów, ale również gramatury. Dużym zainteresowaniem cieszy się tkanina płaszczowa wełniana. Z naszej oferty często korzystają przedstawiciele służb mundurowych, koła rekonstrukcyjne, miłośnicy militariów, jak i przedstawiciele szkół o profilach mundurowych. 

Zapraszamy do zakupów

Zapraszamy do wybrania interesujących tkanin i zapoznania się z ich specyfikacją techniczną. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Zamówienie możesz złożyć przez internet lub telefon. Udanych zakupów jakościowych tkanin płaszczowych od Rytex. 

Wyświetlanie 1–12 z 152 wyników