W tym tygodniu z przyjemnością zostaliśmy jednym ze sponsorów akcji Stowarzyszenia Pieluchy Wielorazowe Polska – tygodniu poświęconemu poszerzaniu świadomości ekologicznej i odpowiedzialności społecznej.

Nasze tkaniny, Wasza wiedza

Wielorazowe pieluchowanie to tradycyjny pomysł w nowoczesnej oprawie – nie mówimy bowiem o połaciach tetry rozwieszonej pod sufitem, a o estetycznych, bezpiecznych i przyjaznych środowisku zestawach do przewijania niemowląt. Macie wątpliwości? Zajrzyjcie na stronę Stowarzyszenia i profil TPW na Facebooku! Ogromna dawka pożytecznych informacji przekazana w przystępnej formie – to coś, pod czym chętnie się podpisujemy. Znamy nasze tkaniny do najcieńszej nici i chętnie doradzimy dobór odpowiedniej podczas zakupu.

W zgodzie z komfortem noszenia

Czy wiesz, że tkanina wełniana ma świetne właściwości termoregulujące? To dlatego koce wełniane są doskonałym dodatkiem do domu na każdą porę roku! Nie inaczej jest z tkaniną okrywającą wkład pieluszki wielorazowej. Koniec z niezadowolonym, przegrzanym niemowlakiem, a walory estetyczne ogranicza tylko wyobraźnia projektantów pieluszek. Morska zieleń czy szafirowy błękit? Zajrzyj do naszej oferty i wybierz coś na swój kolejny projekt!

Produkty Zielonej Transformacji

Obecne czasy szczególnie wzmagają w społeczeństwie świadomość i odpowiedzialność ekologiczną, a także wzmacnia wiarę w trwałe, ponadczasowe materiały. A kiedy ich misja się zakończy, rozłożą się bez najmniejszej szkody dla środowiska. Mamy tylko jedną planetę, ale na szczęście takich akcji – i ludzi nimi zainteresowanych – jest coraz więcej!

Ta tematyka jest nam szczególnie bliska, ponieważ od lat pracujemy według zasad Zielonej Transformacji – inicjatywy propagującej czystą produkcję i ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko. Jednocześnie także wiemy, że nasze dzieci zasługują na najwyższą jakość. Dlatego w ramach udziału w akcji, poza wsparciem dobrej sprawy urządziliśmy również wyprzedaż końcówek kolekcji. Wysokiej jakości tkanina z wełny owczej już niedługo powędruje do szczęśliwych nabywców, a my serdecznie zapraszamy do naszej grupy na Facebooku: Wyprzedaż Tkanin Wełnianych, jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi naszymi promocjami!