Wytypowanie odpowiedniej tkaniny, idealnie dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb może okazać się ciężką decyzją i nie lada wyzwaniem. W zależności od wymagań i gustu oferujemy różne rodzaje tkanin, a dzięki bogatej ofercie i najwyższej jakości produktów mamy pewność, że podołamy nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.

 

Ekran a rzeczywistość

Dzięki profesjonalnym zdjęciom i wysokiej klasy sprzętowi do fotografowania materiałów, staramy się oddać jak najlepszy odcień oferowanych przez nas produktów. Zawsze staramy się, by prezentowane elementy oddawały jak najbardziej zbliżoną kolorystykę czy fakturę.

Jednak tkanina na ekranie monitora może nie oddawać swojego prawdziwego, głębokiego piękna i szlachetności. Dzieje się tak poprzez indywidualne – często różne – ustawienia ekranów komputerów czy telefonów, ich różną jakość, a co za tym idzie – czasem nierealne odczucia względem prezentowanych rzeczy. Chcemy pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości co do materiału!

Co zyskujesz?

W trosce o pomoc w doborze naszych tkanin zachęcamy do skorzystania z oferty zamówienia próbek, która pozwoli Państwu dobrać odpowiedni odcień materiału, zobaczyć, jak wybrana tkanina prezentuje się w świetle dziennym lub sztucznym, na żywo ocenić fakturę i jak zachowuje się pod wpływem dotyku. Trzymając fizycznie w dłoniach skrawek konkretnych materiałów, ocenicie czy odpowiada Wam gramatura, splot, a także naniesiony wzór.

Nie kupujcie przypadkowo – zamówcie nasz WZORNIK – poznajcie jakość naszych produktów i bądźcie pewni swojej decyzji!

Jak zamówić próbki?

  1. Wystarczy wejść na https://rytex.com.pl/zamow-probki/ i wypełnić formularz.
  2. Do trzech próbek wysyłamy za darmo. Wysyłka wzornika – maksymalnie 10 próbek tkanin – to jedyne 36,90 zł.
  3. Kurier dostarczy je do Was maksymalnie w 14 dni.

Pamiętajcie także, że dokładamy wszelkich starań aby troszczyć się o środowisko. Dlatego zachęcamy do wyboru tylko potrzebnych Wam próbek. Mamy nadzieję, że po otrzymaniu wzornika zakupy będą jeszcze przyjemniejsze!