Zapraszamy na XXI edycję Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Kielcach.

Znajdziesz tam wszystko dla kościoła.

Swój udział zgłosiło już 120 firm, które oferują różne produkty i usługi. Zaprezentują one również nowe trendy sztuki sakralnej oraz nowoczesne technologie w budownictwie i konserwacji budynków.

Przygotuj się na niezwykłą atmosferę. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 28 – 30.09.2020 r.

Szczegóły wydarzenia sprawdź na stronie:

www.targikielce.pl/sacroexpo

My również tam będziemy!

Tkaniny wełniane idealnie nadają się na odzież dla duchowieństwa przez cały rok.

Podczas poszczególnych świąt religijnych (np. Zesłanie Ducha Świętego, Wielki Tydzień) duchowni dostosowują również zestawy szat liturgicznych. Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem, obciążającym budżet w najmniejszym stopnie, jest uszycie odzieży na wymiar.

Jesteśmy polskim producentem tkanin wełnianych, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość i rozsądną cenę. Oferujemy tkaniny w pełnej gamie kolorów liturgicznych stosowanych w naszych kościołach. W naszej ofercie znajdziesz różne odcienie i grubości tkanin wełnianych.

Tkanina wełniana dzięki swojej strukturze oraz właściwościom zapewni komfort podczas codziennego użytkowania, jak również podczas ważnych liturgii. Jej higroskopijność, czyli zdolność wchłaniania wilgoci i odprowadzanie jej na zewnątrz odpowiada za prawidłową regulację temperatury ciała i sprawia, że nadaje się na każdą porę roku.

U nas możesz również stworzyć własną tkaninę wybierając kolor, splot i gramaturę. Wykonujemy również tkaniny na zamówienie.

Jeżeli szyjesz odzież dla duchowieństwa, wiesz, że nie można ocenić jakości tkaniny na monitorze komputera. Możesz zamówić próbki wybranych tkanin na naszej stronie.

Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Jeżeli ciągle zastanawiasz się, jaką tkaninę wybrać – skontaktuj się z naszym konsultantem (tel. 33 499 59 52) lub odwiedź nas na targach w Kielcach.

 

Kiedy: od  28 do 30 września 2020 roku.

Gdzie: ul. Zakładowa 1, Kielce.

Nasze stoisko: hala F,  stoisko F47.