Wyróżniaj się stylem. Spraw, by płaszcze, które szyjesz były wyjątkowe. Zapytaliśmy naszych przyjaciół, Klientów, rodzinę, czym charakteryzuje się idealny płaszcz. I dziś możemy się z Wami podzielić tą wiedzą i zaoferować tkaniny, dzięki którym powstaną niesamowite projekty, które sprawią ogromną satysfakcję osobom, które będą je nosić.

KRÓJ

Podstawa. Idealnie skrojony płaszcz potrafi zmienić kształt sylwetki, wydobywając z niej to, co chcemy podkreślić. Masz piękną talię? Pokaż to! Długością płaszcza możesz optycznie wydłużyć nogi, odjąć kilka kilogramów, a przede wszystkim zadać szyku.
Płaszcz jest codziennym strojem kobiet biznesu oraz mężczyzn, dla których garnitur stanowi nieodłączny element garderoby. Dobrze skrojony płaszcz jest ozdobą, niemalże wizytówką.
Projekt zaczyna się od pomysłu, który następnie przenosimy na papier, by finalnie wykroić go z tkaniny i zszyć w całość, która ma zachwycać, być powodem do radości, uśmiechu, dumy. Każdy ceniący się projektant zwraca szczególną uwagę na to, z czego szyje. Skład surowcowy tkanin odpowiada za walory użytkowe gotowego produktu, ale również za jego wygląd i prezencję w najróżniejszych warunkach pogodowych i okazjonalnych.

Praca? Szykowne przyjęcie? Elegancki bal? Możesz mieć płaszcz idealny, uniwersalny w kroju, który pasuje na każdą z tych okazji. Postaw więc na tkaninę, której jakość obroni się w każdej z tych sytuacji.

ESTETYKA

To element, który w naszej pracy projektowej przy tworzeniu wyjątkowych splotów tkanin, jest jednym z najważniejszych elementów. Poczujesz tę różnicę dotykając tkanin z naszej fabryki. Zachowaliśmy to, co najlepsze w tradycji włókienniczej, dodając postępowe rozwiązania, dzięki którym produkcja jest ekologiczna. Ekologia – czyli nasze dążenie do wykorzystania możliwości odnawialnych źródeł energii i szacunku do czystej wody. To poszanowanie dla przyrody i współpraca z polskimi hodowcami owiec, którzy swoją pracę traktują równie odpowiedzialnie. Masz wybór. My podjęliśmy decyzję o świadomej produkcji pięknych tkanin wełnianych o wyjątkowych walorach estetycznych. W każdej chwili możesz ZAMÓWIĆ PRÓBKI.

KOLOR

Przyciąga wzrok, dodaje energii, uroku, elegancji. Wybierz to, co dziś czujesz. Elektryzująca czerwień, która krzyczy SPÓJRZ NA MNIE. Delikatny camel, tak uniwersalny i zniewalający na wybiegach najlepszych kreatorów mody. Klasyczna czerń, która nigdy nie wyjdzie z mody, czy granat, będący wyznacznikiem elegancji w najczystszej postaci.
Właściwie nic Cię nie ogranicza. Rytex to wolność wyboru. Możesz samodzielnie zaprojektować tkaninę, której potrzebujesz, by Twój pomysł został wcielony w życie. Kolor, splot. Twój wybór. Kliknij w zakładkę TKANINY PŁASZCZOWE i odkryj magię kolorów. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej gramatury? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami.

CENA

Rozpiętość cenowa płaszczy jest ogromna. Zależy ona przede wszystkim od kosztu tkaniny. Dziś masz możliwość zakupienia tkanin w bardzo dobrej cenie, przy zachowaniu doskonałej jakości. Sprawdź PROMOCJE.

Sukno już od 26,00 PLN za metr bieżący!